Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1250 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

Moje komentarze

 • Zygmunt Miernik, Adam Słomka i służby specjalne.
  Za wyrokiem Sądu Rejonowego w Będzinie sygn. akt II K 812/18, który zaprowadził mnie do więzienia, stał Zygmunt Miernik, który zarzucił mi rzekome niszczenie jego dokumentów. Ten wyrok to zemsta jego oraz kompanów i służb, które za nimi stały. Żadne z moich doniesień przeciwko Miernikowi nie zostało przez organy ścigania uwzględnione.
  "Jak zamiast do szpitala trafiłem do więzienia".
 • Do Ministra Rodziny i Polityki Społecznej
  Minister Rodziny
  i Polityki Społecznej
  Marlena Maląg


  Uprzejmie proszę o pilną interwencję w związku z opieszałością Burmistrza Supraśla dr Radosława Dobrowolskiego w udzieleniu mi pomocy jako osobie poszkodowanej w pożarze, do którego doszło w nocy z 17/18 stycznia 2021 r. Poniżej zamieszczam treść mojej relacji, którą zacząłem redagować po opuszczeniu Aresztu Śledczego w Białymstoku. Znalazłem się tam nie w związku z pożarem, lecz innymi okolicznościami, które powinny zostać wyjaśnione w odrębnym postępowaniu. Wystosowałem w tej sprawie stosowne pismo do Ministra Sprawiedliwości/Prokuratora Generalnego, które przekażę odrębnie.

  Będąc jeszcze w areszcie 21 stycznia 2021 r. skierowałem list do burmistrza Supraśla, informując o mojej sytuacji i prosząc o poinformowanie mnie, jakiej pomocy w zakresie przysłowiowego "dachu nad głową", materialnym i finansowym mogę oczekiwać. Do tej pory nie otrzymałem w tej sprawie odpowiedzi.

  9 lutego 2021 r. wstrzymano wykonanie kary wobec mnie i opuściłem areszt. Poprosiłem znajomego z Supraśla Pana Sławomira Żukowskiego o tymczasowe schronienie, którego mi udzielił. Natomiast ze strony lokalnej administracji nie mam żadnej pomocy. Pomimo tego, że mieszkam w Supraślu od listopada 2018 r. odmawia się uznania mnie za jego mieszkańca, poszkodowanego w pożarze itp.

  Proszę o natychmiastową interwencję w tej sprawie, gdyż zachowanie lokalnej władzy narusza prawo oraz zasady współżycia społecznego


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
  "Jak zamiast do szpitala trafiłem do więzienia".
 • Do Ministra Sprawiedliwości
  Minister Sprawiedliwości/Prokurator Generalny

  Zbigniew Ziobro

  Uprzejmie proszę o sprawdzenie legalności zatrzymania mnie nad ranem 18 stycznia 2021 r. bezpośrednio po ucieczce z palącego się domu w Supraślu przy ul. Posterunkowej 5 na podstawie wątpliwego i podejrzanego wyroku Sądu Rejonowego w Będzinie sygn. akt II K 812/18, osadzenia mnie, a następnie przetrzymywania przez 23 dni. Powinien to zrobić Sąd Okręgowy w Białymstoku IV Wydział Penitencjarny w sprawie sygn. akt IV Kow 188/21/pr, do którego złożyłem najpierw wniosek o udzielenie trzydniowej przerwy w karze, następnie wniosek o warunkowe przedterminowe zwolnienie, ale do chwili zwolnienia mnie przez Sąd Rejonowy w Łomży w sprawie sygn. akt II Ko 185/21, któremu powierzono wykonanie tego haniebnego wyroku, tego jednak nie zrobił.

  Poniżej zamieszczam relację z wydarzeń, które miały miejsce począwszy od feralnej nocy z 17/18 stycznia 2021 r., którą będę systematycznie uzupełniał.

  Sprawę proszę potraktować jako bardzo pilną. Do tej pory nie otrzymałem odpowiedzi na moje odręcznie napisane pismo z 18 stycznia 2021 r., skierowane do Pana, a wysłane za pośrednictwem policjantów z Wasilkowa oraz Sądu Rejonowego w Białymstoku.

  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
  "Jak zamiast do szpitala trafiłem do więzienia".
 • @Oscar 12:04:24
  Manifestacja na Placu Defilad była legalna.
  "Żydowski okupant bije polskie kobiety - pozwolimy na to?"
 • @Pedant 10:41:54
  A kto mordował polskich patriotów w czasach stalinowskich? Bolszewiccy Żydzi z NKWD.
  "Żydowski okupant bije polskie kobiety - pozwolimy na to?"
 • @Oscar 09:07:45
  Tytuł odpowiada polskiej rzeczywistości od co najmniej 30 lat. Tytuł dotyczy bicia kobiet podczas pokojowej manifestacji w Warszawie na Placu Defilad, która nie była manifestacją przeciwko aborcji tylko kłamstwom i oszustwom Covid 19.
  "Żydowski okupant bije polskie kobiety - pozwolimy na to?"
 • @stroiciel patafianów 06:55:59
  Wśród bijących mogli być Polacy. Nie sądzę jednak, aby Polacy byli wśród decydentów. Niech komendant Szymczyk się wytłumaczy.
  "Żydowski okupant bije polskie kobiety - pozwolimy na to?"
 • "Jaka była II RP taki też jest prezydent na uchodźdztwie JZP"
  Jan Zbigniew Potocki obiecał znajomemu profesorowi sfinansowanie wydania książki, do której został dopisany jako współautor i się nie wywiązał. Od znajomego księdza pożyczył 5.000 Euro na sfinansowanie kampanii wyborczej, której praktycznie nie prowadził i do tej pory pieniędzy nie oddał.
  Teresa Garland v Prezydent Potocki - OŚWIADCZENIE
 • "W całości popieram"
  Panie Pawle! Popieram w całości i włączam się w Pana inicjatywę. Za pośrednictwem poczty elektronicznej zapytam o szczegóły. Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
  Manifest Obywatelski - zaczynamy!
 • "Mnie też odmówiono wystąpienia"
  Pomimo zgłoszenia mnie przez Teresę Garland do wystąpienia podczas Konferencji, nie zostałem dopuszczony. Zapytałem przed Salą Kolumnową Janusza Sanockiego, czy zapewni mi dwuminutowe wystąpienie? Odpowiedział, że oczywiście i polecił się udać w tej sprawie do Jerzego Jachnika, który siedział za stołem prezydialnym. Podszedłem więc do niego i powtórzyłem to, co usłyszałem od Janusza Sanockiego. Jerzy Jachnik odpowiedział, żeby Janusz Sanocki udzielił mi głosu. Jak to nazwać?
  Sz.P. Janusz Sanocki – Kongres Poszkodowanych - List otwarty
 • @Wican 09:06:48
  Współczuję.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @Rzeczpospolita 11:02:11
  Dziękujemy Panie Dariuszu. Pozdrawiamy.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @Wican 17:58:45
  Nie zasłaniam się dziadkiem tylko powłuję się na zacnego przodka ze strony mojego ojca. Dziadek ze strony matki zmarł w 1947 r. w Nowosybirsku po wywiezieniu przez Sowietów. Na Mazurach parcelacji podległały majatki powyżej 50 ha.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @kula Lis 69 08:51:51
  Mam i będę miał jeszcze więcej. Dziadem próbowali mnie zrobić tacy jak ty, którzy u mojego dziadka w ponad czterdziesto hektarowym gospodarstwie na Mazurach przed wojną mogliby co najwyżej gnój wyrzucać z obory. Żydobolszewizm uczynił z was po wojnie najpierw oprawcami Polaków, a po 1989 r. właścicielami Polski. Rozliczymy kłamców, oszustów, złodziei i zdrajców.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • @kula Lis 69 19:02:30
  Prezes PKO BP, żeby uniknać pozwu o zadośćuczynienie, wolał polecić swoim podwładnym mnie przeprosić i wysłać eksluzywny portfel Witchena. Pokazywanie środkowego palca to raczej domena takich jak ty.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • "Propozycja"
  „PKP Intercity” Spółka Akcyjna
  Prezes Zarządu
  Marek Chraniuk
  Aleje Jerozolimskie 142 A
  02-305 Warszawa


  W imieniu tworzonego Komitetu Wyborczego Kandydata na Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Teresy Garland uprzejmie proszę o zainteresowanie, wyjaśnienie oraz zadośćuczynienie naszej kandydatce w związku z okolicznościami przedstawionymi przez nią pod zamieszczonym linkiem do artykułu na portalu NEon24.pl oraz w tekście poniżej.

  W wyniku dziwnych i podejrzanych praktyk PKP Intercity Teresa Garland nie dotarła na bardzo ważne spotkanie w Warszawie, na którym miał zostać wyłoniony wspólny kandydat na prezydenta RP kilku ugrupowań narodowych i patriotycznych. Chociaż ta sytuacja dotyczy indywidualnego przypadku, to jednak jego charakter może wskazywać na proceder, a nie precedens. Żądam szczegółowego zbadania i wyjaśnienia tej sytuacji.

  Jako zadośćuczynienie sugeruję oficjalne przeproszenie Teresy Garland oraz zorganizowanie przez PKP Intercity w terminie dwóch tygodni po uzgodnieniu z nami podobnego spotkania, jakie odbyło się 16 lutego 2020 r. w Warszawie, na które nasza kandydatka nie mogła dotrzeć z winy PKP Intercity. Oczekujemy zapewnienia odpowiedniej sali wraz z nagłośnieniem oraz pokrycia kosztów przejazdu dla Teresy Garland oraz osób jej towarzyszących. Informacje w tej sprawie proszę przekazać na mój adres poczty elektronicznej lub pod numerem telefonu 514 699 182.


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.


  Do wiadomości:

  1. Pani Teresa Garland;
  2. Pan Sławomir Dul.
  Czy PKP na zlecenie rządu prowadzi rasową segregację?
 • "Odzyskujemy Polskę"
  Drodzy Przyjaciele!


  Rozpoczynamy walkę o przywrócenie elementarnych praw Polaków na ziemiach naszych przodków. Jeśli tej walki nie podejmiemy i skutecznie jej nie przeprowadzimy, nie będziemy godni powoływania się na bohaterów, którzy nie wahali się oddać życie za Ojczyznę i nazywania się Polakami. Dlatego uprzejmie i pokornie proszę o dojrzałe zaangażowanie, zdyscyplinowany udział, życzliwą współpracę oraz wyrozumiałość w stosunku do siebie, aby Polskę uwolnić od wewnętrznych i zewnętrznych ograniczeń.

  Pani Teresa Garland jest autentycznym kandydatem Polaków w tej walce o przywrócenie praw należnych każdemu człowiekowi bez względu na pochodzenie, kolor skóry, religię, poglądy polityczne. Zdecydowaliśmy się ją poprzeć i pomóc w zorganizowaniu i przeprowadzeniu kampanii wyborczej. Najbliższe zadanie to zebranie co najmniej 1.000 podpisów poparcia dla niej i zgłoszenie komitetu wyborczego do Państwowej Komisji Wyborczej. Ustawowy termin upływa 16 marca 2020 r. Natomiast do 26 marca 2020 r. trzeba zebrać 100.000 i zarejestrować kandydata w PKW. To bardzo trudne zadanie. Potem w razie zarejestrowania trzeba walczyć o jak najlepszą pozycję w wyborach. Załączam wykaz podpisów poparcia dla naszej kandydatki. Proszę o pomoc w zebraniu jak największej liczby podpisów w celu zgłoszenia komitetu wyborczego. Te podpisy zaliczają się do drugiego etapu, czyli zarejestrowania kandydatki w PKW.

  Bez względu na wynik podjęcie walki o przywrócenie należnych nam praw i udział w wyborach to początek trudnej drogi odzyskiwania suwerenności państwowej, politycznej, ekonomicznej i społecznej. Nie wolno nam zaniechać tych działań, gdyż przyszłe pokolenia nam tego nie wybaczą.


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.
  Teresa Garland – Dekalog programowy Wybory Prezydenckie 2020
 • @Oscar 17:48:10
  Theodore Roosevelt
  USA czyli Imperium Dobra kontratakuje w Iraku
 • @Jan Paweł 17:58:49
  Potrzebna jest duchowa walka ze złem oraz systematyczna praca na rzecz dobra wspólnego, jakimi są naród i państwo. Podstawowe zasady głoszenie prawdy, czynienie dobra, okazywanie miłości oraz świadczenie miłosierdzia. To tylko tyle i aż tyle.
  Tymczasowa Rada Stanu nawiązuje współpracę
 • @Rzeczpospolita 14:20:25
  Ma Pan rację. Żaden zbieg okoliczności nie uczyni Polaków wolnymi, a kraj suwerennym. Mam pewien pomysł, ale nie przedstawię go tutaj. Napisze do Pana za pośrednictwem poczty elektronicznej. Pozdrawiam.
  13 grudnia 1981 – zwycięstwo Żydów i Kościoła nad Polakami

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY