Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1250 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

Andrzej Szubert w sprawie rzekomego spisku.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prezentuję wypowiedź Andrzeja Szuberta w sprawie rzekomego spisku masonerii z 1936 r.

 Bzdurna żydo-katolicka propaganda. Podwójnie żydo-katolicka, bo Makow sam jest żydowskim przechrztą (już jego rodzice byli żydowskimi przechrztami, ale po utworzeniu Izraela tam się osadzili i powrócili do "prawowiernego" judaizmu) i zapędza naiwnych katolików na fałszywą barykadę, karmiąc ich idiotyczną załganą żydo-katolicką propagandą. Pytaniem jest, czy jest on użytecznym idiotą, czy może robi to celowo?

Katolicy "ujawniający spisek masoński" w 1936 roku mieli "opóźniony zapłon". Masoneria istniała już w XVIII wieku. W XX wieku jej wpływy i znaczenie zdecydowanie słabły. W Usraelu banksterzy mieli już FED oraz CFR
https://pl.wikipedia.org/wiki/Council_on_Foreign_Relations

Masoneria nie była im więc więcej potrzebna.
Masoneria nigdy nie stworzyła zbrodniczego, fanatycznego totalitaryzmu przypominającego watykańskie papiestwo na przestrzeni ponad 10 wieków. Nie nawoływała do eksterminacji pogan, "heretyków" i "bezbożników". A wręcz przeciwnie - potępiała fanatyzm, nietolerancję oraz katolicki feudalizm (katolicyzm był fundamentem feudalizmu i ucisku pańszczyźnianego). Z dwojga złego wolę masonerię niż totalitaryzm katolicki. Nigdy ani jeden "mistrz" loży masońskiej nie nawoływał jak papieże do eksterminacji ludzi. Nic tak nie oddaje zbrodniczości katolicyzmu jak list bękarta kardynała Colonny (ten "duchowny" miał w nosie obowiązujący celibat), papieża Marcina do Władysława Jagiełły:

„Wiedz, że interesy Stolicy Apostolskiej, a także twojej korony czynią obowiązkiem eksterminację Husytów. Pamiętaj, że ci bezbożni ludzie ośmielają się głosić zasadę równości; twierdzą, że wszyscy chrześcijanie są braćmi, i że Bóg nie dał ludziom uprzywilejowanym prawa władania narodami; utrzymują, że Chrystus przyszedł na świat aby znieść niewolnictwo [Watykan do XIX w. akceptował niewolnictwo]wzywają ludzi do wolności, to znaczy do unicestwienia królów i kapłanów.
Teraz, kiedy jeszcze jest czas, zwróć swoje siły przeciwko Czechom, pal, zabijaj i czyń wszędzie pustynię, gdyż nic nie jest bardziej miłe Bogu, ani bardziej pożyteczne dla sprawy królów, niż eksterminacja Husytów.


 
Podobnego dokumentu w lożach masońskich nie znajdzie się. I w czasach gdy masoneria głosiła hasła braterstwa, równości i uwolnienia się od fanatyzmu i nietolerancji, gdy w kilku krajach zachodnich dobiegała końca epoka oświecenia (tak strasznie krytykowana i zwalczana przez żydo-katolicki Watykan), w drugiej połowie XVIII wieku arcybiskup Kolonii opublikował ceniik usług kata inkwizycji. Znajdowały się w nim takie oto "usługi"

„…rozrywanie na ćwierci czterema końmi, ćwiartowanie, rozwieszenie onych ćwierci w czterech rogach rynku [katolicki szacunek dla ludzkich zwłok – przyp. opolczyk], ścięcie i spalenie na stosie, uduszenie i spalenie na stosie, spalenie żywcem, łamanie kołem żywcem, ścięcie i rozpięcie ciała na kole, odrąbanie ręki lub kilku palców i ścięcie, dodatkowe przy tym piętnowanie rozpalonym żelazem, ścięcie i zatknięcie głowy na paluszarpanie przestępcy rozpalonymi do czerwoności szczypcamicałkowite lub częściowe odcięcie języka oraz następujące potem przypalanie warg rozpalonym do czerwoności żelazemprzybicie gwoździami do szubienicy odciętego języka lub odrąbanej ręki."

Pozostawiam do wyboru każdemu, czy wolałby żyć w kraju rządzonym przez masona głoszącego wolność, równość, braterstwo, w kraju wolnym od fanatyzmu religijnego, czy w kraju w którym za podważenie jaiegokolwiek bzdurnego dogmatu groziło

„…rozrywanie na ćwierci czterema końmi, ćwiartowanie, rozwieszenie onych ćwierci w czterech rogach rynku [katolicki szacunek dla ludzkich zwłok – przyp. opolczyk], ścięcie i spalenie na stosie, uduszenie i spalenie na stosie, spalenie żywcem, łamanie kołem żywcem, ścięcie i rozpięcie ciała na kole, odrąbanie ręki lub kilku palców i ścięcie, dodatkowe przy tym piętnowanie rozpalonym żelazem, ścięcie i zatknięcie głowy na paluszarpanie przestępcy rozpalonymi do czerwoności szczypcamicałkowite lub częściowe odcięcie języka oraz następujące potem przypalanie warg rozpalonym do czerwoności żelazemprzybicie gwoździami do szubienicy odciętego języka lub odrąbanej ręki."

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/02/20/koszmarna-morda-katolicyzmu-2/


Tak więc nie dam się bzdurnej katolickiej propagandzie napuścić przeciwko masonerii. Jeśli przyrównamy ją do zwykłego kataru to katolicyzm był dżumą, tyfusem plamistym, syfilisem i ebolą równocześnie. 
 
Pisząc o spisku masońskim katolicka propaganda nigdy nie informuje o tym, że sam żydogenny katolicyzm (jako odprysk żydo-chrześcijaństwa) jest żydowskim spiskiem i oszustwem. Przypominam fragmet tekstu Marcusa Ravage, biografa Rothschildów, opublikowny w styszniu 1928 w usraelskim miesięczniku The Century Magazine:

"Zrobiliśmy z was ochoczych, nieświadomych nosicieli naszej misji dla całego świata, całego dzikiego świata i do niezliczonych jeszcze nie narodzonych przyszłych pokoleń. Niezupełnie rozumiejąc co my wam czynimy, staliście się powszechnymi agentami naszej rasowej tradycji, niosąc nasza ewangelie do niezbadanych jeszcze zakątków ziemi. Nasze plemienne prawa dały wam podstawy do wszystkich waszych świętych konstytucji i systemu prawnemu. Nasze legendy i ludowe opowiadania są świętą tradycją, kołysanką dla waszych dzieci. Nasi poeci wypełnili wasze hymny i modlitewniki. Nasza narodowa historia stała się niezbędna częścią nauk dla waszych pastorów, księży i naukowców. Nasi królowie, nasi mężowie stanu, nasi prorocy, nasi rycerze są waszymi bohaterami. Nasz starożytny mały kraj jest wasza Ziemia Świętą. Nasza naturalna literatura jest wasza Świętą Biblią. To co nasi ludzie myśleli i nauczali stało się nierozerwalną kanwą wplecioną w każde wasze przemówienie i tradycje tak ze nikt nie może być nazwanym wykształconym jeśli nie zna naszej rasowej spuścizny.

Żydowscy rzemieślnicy, żydowscy rybacy są waszymi nauczycielami i waszymi świętymi z niezliczonymi wyrzeźbionymi postaciami  w niezliczonych katedrach wzniesionych dla ich pamięci. Żydowska panna jest waszym ideałem macierzyństwa i kobiecości. Żydowski zbuntowany prorok jest centralna figura w waszych religijnych modlitwach. My zlikwidowaliśmy waszych idoli, odstawiliśmy wasza rasowa spuściznę i zastąpiliśmy ja naszym bogiem i naszymi tradycjami. Żaden podbój w historii nie może by nawet porównywalnym z  tym czystym i sprawnym opanowaniem was!

Jak to uczyniliśmy? Nieomal przez przypadek. Prawie dwa tysiące lat temu daleko w Palestynie nasza religia zaczęła popadać w rozkład i materializm. Handlarze zawładnęli Świątynią. Zdegenerowani, samolubni kapłani skorumpowali naszych ludzi i obrastali w majątek. Potem wyłonił się młody patriota-idealista, który obiegał teren nawołując do odnowienia wiary. Nie miał on zamiaru ustanowienia nowego kościoła. Tak jak inni prorocy przed nim, jedynym jego celem było oczyścić i  rewitalizować starą wiarę. Zaatakował kapłanów i wyrzucił handlarzy z świątyni. To spowodowało konflikt z panującymi stosunkami i jego filarami, które podtrzymywały ten stan. Władze rzymskie, które okupowały państwo, obawiając się rewolucyjnej agitacji jako politycznej akcji zamierzającej do pozbycia się ich, zaaresztowały go, przeprowadziły sąd i skazały go na śmierć przez ukrzyżowanie, co było normalna forma egzekucji w tych czasach.  Zwolennicy Jezusa z Nazaretu, głównie niewolnicy i biedni robotnicy w swoim smutku i zawiedzeniu, odwrócili się od świata i stworzyli braterstwo biernych pacyfistów. Dzielili pamięć swojego ukrzyżowanego lidera i żyjąc w komunie. Byli oni po prostu nowa sekta w Judei, bez siły i przyszłości, nie pierwszą i nie ostatnią.

Dopiero po zniszczeniu Jerozolimy przez Rzymian ta nowa sekta stała się widoczna. Patriotyczny Żyd imieniem Paul lub Saul zrodził ideę powalenia rzymskich mocy przez zniszczenie dotychczasowych morale rzymskich żołnierzy przez doktrynę miłości i nie stawiania oporu, która to głosiła mała sekta żydowskich chrześcijan. Stał się on apostołem Gentiles ( Gentile – nie obraźliwa nazwa nie-Żydów w przeciwieństwie do „goim”. przyp.- ww.) który to dotychczas był jednym z najbardziej aktywnych i prześladowanym członkiem grupy. Wykonał swoja prace tak dobrze, ze w ciągu 4 wieków wielkie imperium, które podporządkowało sobie Palestynę razem z połową świata, stało się ruiną i prawo które wyszło z Syjonu stało się oficjalną religią Rzymu.
To był początek naszej dominacji w świecie,  tylko początek.(…)
Koniec  jest jeszcze bardzo daleko. W dalszym ciągu panujemy nad wami. (…)

Nie dostrzegają tego, że ta rasistowska ideologia "narodu wybranego" jest wyssaana z palca.

https://opolczykpl.wordpress.com/2013/12/29/biblia-zydowska-ksiega-zbrodni-wyssana-z-palca/

 
I sami nazywają siebie "nowym narodem wybranym" - a są kosmopolityczną zbieraniną wyznawców żydowskich idoli zlożoną z "owieczek" wszystkich ras, kolorów skóry na wszystkich kontynentach.

A ponadto żydo-biblia tak czczona i kochana przez nich stanowi scenariusz żydowskiego globalizmu.

https://opolczykpl.wordpress.com/biblijne-korzenie-globalizmu-nwo/

 
Tutaj pozwolę sobie na kilka biblijnych cytatów:


“Ziemię do której przybywasz jako przychodzień… dam tobie i twojemu potomstwu na wieczne posiadanie.
Rodzaju 17, 8
 

Wytracisz więc wszystkie narody, które twój Bóg, Jahwe, wyda tobie. Nie będziesz znał litości nad nimi.” 
Powtórzonego prawa 7, 2 

“I stawią się obcy, aby paść wasze owce, a cudzodziemcy będą waszymi oraczami i winiarzami, a Wy będziecie nazwani kapłanami Pana, sługami naszego Boga mianować was będą ; zużyjecie bogactwa narodów i w ich sławę odziewać się będziecie.”

Izajasza 61, 5-6
 

“Tak mówi Pan Bóg: “Oto skinę ręką na pogan i między ludami podniosę mój sztandar. I odniosą twych synów na rękach, a córki twoje na barkach przyniosą I będą królowie twymi żywicielami, a księżniczki ich twoimi mamkami. Twarzą do ziemi pokłon ci będą oddawać i lizać będą kurz z twoich nóg. 
Izajasza 49, 22-23
 

“Przyjdą do Ciebie i będą twoimi; chodzić będą za tobą w kajdanach; na twarz przed tobą będą padać i mówić do ciebie błagalnie.” 
Izajasza 45, 14


“Ja wzmocnię cię i rozmnożę cię bardzo. Z ciebie wyjdą królowie i będą rządzić wszędzie, gdzie tylko dojdą ludzkie ślady. Twemu potomstwu dam całą ziemię pod niebem i będą rządzić wszystkimi narodami, tak jak bedą tego pragnęli…”

Jub. 32, 18-19
 

Będący efektem żydowskiego spisku i podstępu żydogenny katolicyzm sam miał zapędy globalistyczne. Ponadto był wielowiekowym zbrodniczym totalitaryzmem. Ma na sumieniu dziesiątki milionów ofiar - pogan, "heretyków", "bezbożników". Tylko ktoś z obrzezanym rozumem może go wychwalać jako coś wspaniałego.
 
A już na koniec przypomnę, kilka cytatów żydowskiego "mesjasza", "syna bożego":

„Nie idźcie do pogan i nie wstępujcie do żadnego miasta samarytańskiego. Idźcie raczej do owiec, które poginęły z domu Izraela.”
(Mt 10,5-6).
.
.
„Jestem posłany tylko do owiec, które poginęły z domu Izraela… Niedobrze jest zabrać chleb dzieciom i rzucać psom.”
(Mt 15,24-26).

„Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką,synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.”
(Mt 10, 34-36)

„Jeśli kto przychodzi do Mnie, a nie ma w nienawiści swego ojca i matki, żony i dzieci, braci i sióstr, nadto i siebie samego, nie może być moim uczniem.”
(Łk 14,26)
 

I wypowiedzi polskojęzycznych katolików pokazujące ich "polskość":

Terlikowski: “Ja jako Żyd (duchowy)”
http://www.fronda.pl/a/terlikowski-ja-jako-zyd-duchowy,25468.html


Mirosław Salwowski: “Ja też jestem Żydem (duchowym)”
http://www.konserwatyzm.pl/artykul/9128/ja-tez-jestem-zydem-duchowym


Aleksandra Kowal: “W sensie duchowym jesteśmy Żydami.”

http://www.katolik.pl/czy-jestesmy-zydami-,834,416,cz.html
 
Świat należy uwolnić od wszystkich oszukańczych żydowskich i żydogennych wymysłów i ideologii. Nie tylko od żydo-globalizmu, żydo-kapitalizmu i politycznej poprawności mającej nadjordański rodowód. Także od katastrofalnie ogłupiającego i odmóżdżającego ludzi żydo-chrześcijaństwa, w tym oczywiście żydo-katolicyzmu, siedlisku ciemnoty i duchowego zniewolenia, zżydzenia i zażydzenia mentalności ofiar tego żydowskiego oszustwa.
 
as

PS
A przy okazji - wszystkim z okazji naszego własnego, słowiańskiego święta życzę Szczodrych Godów.

https://opolczykpl.wordpress.com/2015/12/21/szczodrych-godow-3/

rodos-141-2

Dnia 25 grudnia 2015 4:27 "E. Makowiecka" <elamak2008@gmail.com> napisał(a):

Źyczenia od Elżbiety
Celine Dion - So This Is Christmas napisy pl: http://youtu.be/cVLGHK9SmoM
 
 
 
 
 
 
 

KOMENTARZE

 • Dałem 5*
  Każdy tekst pana Andrzeja n/t katolicyzmu zasługuje na 5*
 • @Rzeczpospolita 00:55:29
  :))...widzę, ze IV departament w komplecie :))

  oczywiście, babranie się w rzygach Szuberta, to dla "słowian" wspaniałe doświadczenie...a z was to takie "słowiany", jak z koziej dupy ...i tak dalej...pejsy se poprawcie, bo wam spod beretów wystają...

  hepy szczodrych godów...!!! :))
 • pała
  za nieudolną wklejkę...
 • Autor
  to, co widać, bardzo interesujące - gdyby jeszcze dało się wkleić tekst w całości...
 • @trybeus 08:57:59 - a ty kto? polski katolik? - bardzo wątpliwe. Wiele wskazuje, że syjonistyczną kreaturę.
  Nie ma to jak lać żydowskie łzy nad trumną żydowskiego katolika - o.J.Góry, przez Żydów nagradzanego.
 • @trybeus 08:58:31
  Weź te pałę w dłoń, weź duży zamach i celuj w sam środek własnego łba - zrobisz nam, Słowianom świąteczny, bardzo miły prezent.
 • @Amarant 10:55:18
  To fakt.
  Pozostaje wejść na blog pana Szuberta.
 • @Rzeczpospolita 13:36:07
  // Wiele wskazuje, że syjonistyczną kreaturę.//
  Juz wiekszej od ciebie kreatury to ze swieca szukac, PRADZIWY POLAKU- inaczej
  ty od o. Gory to spadaj szmabonurku
 • @Zbójnicki pies 14:00:56 - o kolejny - nie żaden pies, tylko syjonistyczny kundel
  Wracaj kundlu do żałobnego orszaku Żyda, o.J.Góry, nagradzanego przez gadzinówkę Michnika.
 • @Rzeczpospolita 14:33:17
  Juz wiekszego zyda od ciebie to tu na blogu nie znajdziesz - taka niestety prawda aj-waju. Sprawdza sie to o czym od dawna wiadomo ze negatywnie o zydach pisza zydzi z krwi i kosci. Nie inaczej jest z toba - Shalom
 • @Zbójnicki pies 14:54:15
  W odróżnieniu od "polskich" żydo-katolików na Neon24.pl, którzy syjonistyczną zgniliznę przyjmują za dobrą monetę i występują zawsze przeciw polskim narodowym interesom.
 • @Rzeczpospolita 16:53:02
  no to witaj bracie , starszy bracie w rodzinie
  shalom
 • @Zbójnicki pies 17:16:21 - coś elokwencja ci szwankuje i zaczynasz przynudzać?
  Ale po ogromnym wysiłku intelektualnym, jaki włożyłeś w poniższy komentarz rozumiem, żeś się już wypalił:

  "Bóg mnie stworzył, bo wie co to jest piękno" - autor: "polski" żydo-katolik, Zbójnicki pies -za: http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/128342,zyczenia-swiateczne

  Jeśli Bóg rzeczywiście stworzył takiego megalomana, to można zwątpić w jego istnienie.
  W każdym razie ja wolę się nie przyznawać, że ten sam Bóg stworzył mnie i takiego kretyna jak żydo-katolik Zbójnicki pies.
 • Proszę Pana....
  To, że może Pan bez jakichkolwiek skutków wieszać psy na Kościele RK (nie judeochrześcijańskim, bo takiego nie ma, to jest wasz wymysł), świadczy o tym że nie ma w Polsce czegoś takiego, jak chrześcijański fanatyzm religijny.
 • @trybeus 08:57:59
  Panie Dariuszu, bo pomyślę, że Pan też jest absolwentem jakiegoś seminarium duchownego, tym zwerbowanym przez np Lunę Brystygierową.
 • @Rzeczpospolita 14:33:17
  Tu w pełni się zgadzam. Nie chciałem o tym pisać pod nekrologiem, ale o.Góra bardzo przyczynił się do umocnienia wśród młodych ludzi wiary, ale tej rozrywkowej, klezmerskiej...
 • @Rzeczpospolita 17:40:01
  //Jeśli Bóg rzeczywiście stworzył takiego megalomana, to można zwątpić w jego istnienie//
  Kogo Boga czy megalomana

  //W każdym razie ja wolę się nie przyznawać, że ten sam Bóg stworzył mnie i takiego kretyna jak żydo-katolik Zbójnicki pies.//

  Czy cie stworzyl, Jesli w Niego watpisz to jakim sposobem.Jestes samopylnym stworzeniem ?Czy tylko potwierdzeniem brakujacego ogniwa w teorii Darwina ?

  Ja sadze ze jednak tylko chazarska odmiana kretyna i to nie tylko moja opinia
 • @Jan Paweł 17:51:59
  Panie Janie,
  nie możemy do faktów dodawać własnej ich interpretacji, bo stracimy jakąkolwiek możliwość porozumienia.
  Moje wpisy odnoszą się do Kościoła Rzyskokatolickiego - tego, który istnieje i do hierarchów, którzy wskazują wierzącym "właściwą" drogę, a terminologia używana przez mnie nie jest autorstwa mojego tylko autorstwa hierarchów Kościoła Rk.
  Na dowód proszę przeczytać list pasterski Episkopatu Polski z 6.10.2015r. (z moimi komentarzami) - http://wps.neon24.pl.neon24.pl/post/127958,list-pasterski-episkopatu-polski-czy-judeopolonii
 • @Jan Paweł 17:54:54
  No tak te spotkania to jak "dyskoteka"
  Oj chopie,chopie

  http://www.sanktuarium.boleslawiec.pl/strona/cache/widgetkit/gallery/155/DSC06990-b35beba1d5.JPG
  http://www.lednica2000.pl/wp-content/uploads/2014/04/F_2013_MSAB_msza_ksi%C4%85dz-4-450x500.jpg
  http://www.kiszkowo.pl/files/image/MLODZIEZ-NA-POLACH-LEDNICKICH_-Fot_-A_-Frackowiak.jpg
  http://www.zyciezakonne.pl/wp-content/uploads/2014/06/dominikanie.pl_1.jpg
 • @Zbójnicki pies 17:58:43
  Wątpię w istnienie Boga, który stworzył takiego jak ty megalomana - Bóg nie mógłby stworzyć czegoś takiego, to proste. Jesteś wyrobem przypadkowym, człekopodobnym, erzacem, namiastką człowieka, a nie dziełem Boga. Jesteś tu syjonistycznym trollem.
  Rozumiesz już?
 • @Zbójnicki pies 18:10:08
  A pomyślałeś żydo-katoliku, dlaczego i za co o.Góra dostał nagrodę od gadzinówki Michnika, order od żydo-reżimu IIIRP?
  Nagroda i order zostały przyjęte. Przyjął je nie prosty człowiek, tylko dobrze wykształcony, a więc wiedział kto i za co go nagradza.
 • @Rzeczpospolita 18:29:33
  Mysle wiec jestem.
  Mam nadzieje ze Michnik nie tylko tym narazil sie wam w tym waszym izraelickim zborze,
  w tym przypadku mieliscie racje
  Szczesc Boze
  pa,pa
 • @Rzeczpospolita 13:38:06
  "wy Słowianie" ???? khe khe khe khe...od kiedy mongolsko-tureckie plemie stało się słowianami ??to może tak samo jak stało sie trzynastym plemieniem Izraela???

  Kosiur...jesteś zdemaskowany...ja się dziwię, że jeszcze nikt cię nie wypierdolił z neona...za podwójną grę tzw antysemityzmem...ja się nie dam nabrać na tzw "słowianizm żydowski"...nie ze mną te numery Bruner
 • @Jan Paweł 17:54:54
  no właśnie... pod nekrologiem tylko hieny cmentarne szczekają...taka hiena właśnie tam się pojawiła...bez szacunku dla umarłego kimkolwiek by nie był...

  ...no ale trzeba mieć klasę, żeby zamilknąć...zainstalowany prowokator raczej nie będzie milczał...

  co do O. Góry, to radziłbym nie sądzić...tym zajmuje się właśnie Najwyższy Sędzia...śmiertelnikowi nic już do tego...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY