Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1250 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"Bunt społeczny przy ul. Kąkolowej 81 w Warszawie - Radości"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

21 stycznia 2019 r. podczas kolejnej pikiety członków Ruchu Sprawiedliwości Społecznej i Stowarzyszenia "STOPZET" w obronie prześladowanej Elżbiety Dębskiej - Paczka, doszło do buntu społecznego.

 Podczas nagrywania materiału filmowego redakcji "Sprawa dla reportera" z udziałem Elżbiety Jaworowicz, doszło do buntu społecznego. Zdesperowani uczestnicy pikiety w obronie Elżbiety Dębskiej - Paczka, która już piętnasty miesiąc przebywa w izolacji bez wody, prądu, gazu, możliwości zaopatrzenia w podstawowe produkty, swobodnego poruszania się i kontaktów z ludźmi, postanowili wziąć sprawy w swoje ręce. Usunęli bramę, która została bezprawnie zainstalowana przy wejściu do nieruchomości w Warszawie przy ul. Kąkolowej 81, uniemożliwiając więzionej kobiecie swobodny kontakt ze światem, weszli na teren nieruchomości z prowiantem, opałem, a przede wszystkim niosąc jej radość, dobroć i miłość. Jedyną ekipą, która filmowała to przełomowe wydarzenie w dziejach III RP, była TVP 1 w ramach programu "Sprawa dla reportera". Wg Lidera Ruchu Sprawiedliwości Społecznej Piotra Ikonowicza za tydzień ma być gotowy materiał filmowy. Wg Prezesa "STOPZET" Zofii Filipiak wczorajsze usunięcie bramy to początek przywracania normalności w życiu męczonej od wielu lat Elżbiety Dębskiej - Paczka. Proszę o wyrażenie gestów poparcia i solidarności dla tej odważnej, bohaterskiej i mężnej kobiety. https://www.youtube.com/watch?

 

  

KOMENTARZE

 • Gang Stalking Polska S W O Ł O C Z
  Elzbieta Dębska, Bożena Wołowicz ofiarami tego samego gangu ?
  Wszystko wskazuje że tak, gdyż metody są identyczne w obu przypadkach jak i powód torturowania tzn. kradzież posesji.
  Różnica jest jedynie taka że Dębska postanowiła że NIE opuści domu z którego gangsterzy-policjanci mieli ją wyciągnąć za włosy jeśli SAMA NIE OPUŚCI.
  Pani Bożena Wołowicz już opuściła dom i ci którzy do tego doprowadzili dowożą ją raz w tygodniu na 6 godzin.
  Jest to zorganizowane grupa przestępczą która na Kąkolowej u Elżbiety Dębskiego NAPEWNO jest z policji.
  W obecności dziennikarzy Elżbiety Jaworowicz, stowarzyszeń RSS Piotra Ikonowicza , STOPZET Zofii Filipiak i ok 40 Społeczników, w dniu 21.01.2019 Komenda Główna Policji przysłała chyba z 15 policjantów z Rzecznikiem policji i innym oficerem który miał 4 gwiazdki na pagonach, ŻEBY ci policjanci BRONILI GANGSTERÓW.
  Widziało to na własne oczy 40 osób i torturowany, pozbawiona wszelkich praw człowieka Elżbieta Dębska, która od 14tu miesięcy policja prosi, sugeruje, namawia żeby opuściła swój dom.
  Jest to nowa forma kradzieży.
  Następnie władze tzn. Nieuczciwi z policja plus gangsterzy SPÓJNIE będą świadczyli , że kobieta była wariatką i sama wyszła bo tylko wariat tak robi.
  To jest stalking z torturach również na zwierzętach i ludziach, którymi torturują gangsterzy używając nowoczesnych technologi i kontroli umysłu.
  Tego przestępstwa dopuszcza się polska swołocz.
 • @Rudolf 05:00:13
  ........ albo koleżanko?
 • "Włamanie"
  https://www.youtube.com/watch?v=kP7WaVXwQqY&feature=share
 • "Aresztowanie"
  5 lutego 2019 r. policjanci z Komisariatu Warszawa - Wawer wtargnęli do nieruchomości przy ul Kąkolowej 81, aresztowali Elżbietę Dębską - Paczka i Macieja Jaroszewskiego. Postawiono mu zarzut zniszczenia mienia, a jej poplecznictwa i ukrywania przestępcy, czyli przenocowanie człowieka, który przywiózł samochodem normalną drogą wodę, jedzenie i przyjaciół. a miało to być przesłuchanie Elżbiety Dębskiej - Paczka jako poszkodowanej. Tymczasem był to napad. Postawiono jeszcze Maciejowi Jaroszewskiemu absurdalny zarzut ataku na policjanta (widział, jak jeden policjant ciągnął po podłodze za nogi Elżbietę Dębską - Paczka, a on nie stawiał najmniejszego oporu). Jest to tym dziwniejsze, że wszystko filmował operator policyjny. Elżbietę Dębską - Paczka wypuszczono z aresztu bez dokumentów i pieniędzy. Gdyby nie pomoc Macieja Jaroszewskiego, nie miała by za co pojechać do Otwocka, gdzie aktualnie przebywa.
 • "Relacja Macieja Jaroszewskiego"
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=392087738028348&set=a.145095382727586&type=3&theater
 • "Relacja Macieja Jaroszewskiego" c.d.
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=392172291353226&set=a.145095382727586&type=3&theater
 • "Relacja Zofii Filipiak"
  W dniu 4 lutego zawieźliśmy Elżbiecie art. pierwszej potrzeby ok 20 tej .kolega wyważył drugą połowę bramy postawionej bezprawnie, abyśmy mogli wjechać na autem na posesję . kolega także zniszczył kamery monitorujące każdy ruch Elżbiety Po ok godz. kolega Maciek zobaczył na posesji sąsiada Usarka ,słyszał jak dzwonił do kolegi aby przysłał mu policję.Po chwili ktoś dobijał sie do drzwi ,przedstawiając się ,ze to policja. Było ciemno Elżbieta nie otworzyła, bała się po tych ciągłych atakach ze strony sąsiadów z udziałem policji , Ciągle chodzili wokół tej posesji, psy Elżbiety ciągle ujadały.Kolega wszedł na piętro i zobaczył jak kilka osób kręci sie wokół auta, po chwili zobaczył jak otworzyli samochód.Kiedy odeszli poszedł obejrzeć auto i stwierdził brak narzędzi do pracy w tym szlifierki kątowej.
  Zostaliśmy tam na noc.Rano 5 lutego ok ósmej wyszłyśmy z koleżanką z posesji i po wyjściu na ulicę zostałyśmy zatrzymane do wylegitymowania przez osoby w cywilu pokazujące policyjną' blachę '.Zabrano nam telefony i dowody i oddalono się z tymi przedmiotami do swoich cywilnych aut. po wykonaniu tych czynności stwierdzili że mamy iść i poprosić kolegę by wyszedł dobrowolnie . Wróciłyśmy ponownie na posesję i przekazałyśmy ta informacje ,kolega własnie zasnął i na razie go nie budziliśmy. Po ok godz. obudziliśmy, zrobiliśmy herbatę i kolega zaczął sie zbierać do wyjścia .W między czasie zobaczyliśmy dwóch strażaków na posesji , po nich pojawiło się więcej osób w cywilu oraz dwóch ratowników medycznych. W pewnym momencie ktoś zaczął pukać w szyby i wołając aby otworzyć.Elżbieta i Maciek podeszli do drzwi , Elżbieta wypuściła Macieja i kiedy chciała zamknąć za nim oszklone drzwi podszedł najbliżej stojący mężczyzna i chwycił ja za rękę próbując ja wyciągnąć na zewnątrz .Elżbieta się wyszarpnęła ,on wskoczył do środka i próbował ja wyciągnąć , przewróciła się ,ciągnął ją za nogi ,wtedy podbiegłyśmy aby jej pomóc, gdyż wyciąganie za nogi przez ok 30 cm prób mogło jej poważnie uszkodzić kręgosłup. Wywiązała się szarpanina w efekcie której została poszkodowana Elżbieta ....

  W kajdankach wywieziono Elżbietę z posesji ,zrobiono obstawę jak na terrorystę , stały dwa duże radiowozy strażackie blokujące całą ulicę Kąkolową, sprowadzono tych wszystkich sąsiadów żeby tryumfowali jak Ele wyciągają z domu w kajdankach.... po zawiezieniu na Wawer przetrzymano Ją 6 godz. następnie zawieziono na Gocławek do Aresztu , na drugi dzień 5 tego ponownie zawieziono na Wawer .... na przesłuchanie i rozkazywano podpisanie zaaresztowanie w dniu 4 lutego ? Ela odmówiła podpisu z tą datą !!! Po złożeniu zeznań w /wawrze wywieziono do PR na Kamienną i tam ok 19 tej dano Elżbiecie kurtkę , którą zawiozłam jak jechałam złożyć zeznanie w tej sprawie, powiedziano jeszcze że zostanie odwieziona grzecznościowo na Wawer , z czego Elżbieta wywnioskowała ze zostanie przez policje odwieziona do zaplombowanego domu ...Niestety ten który przesłuchiwał Ele na Kamiennej dostał po chwili nową informacje od szefa , że ma być wystawiona na ulicę jak stoi w klapkach ,bez dokumentów, pieniędzy itp ... Macieja tez o tej godzinie wypuścili , ale jemu policja z Wawra nie oddala kurtki ,która zabrali z domu na Kakodylowej 81 ... mogli dowieźć razem z kurtką Eli ,... miał być wypuszczony w bez niczego .
  Odebraliśmy Elę wieczorem w otwocku i zaopiekowaliśmy się nią .....

  W dniu 7 lutego zawiozłyśmy Ele na KP W Wawrze żeby złożyła zawiadomienie o pobiciu przez policję w dniu 5 lutego .... Reszta w dokumentach które wysłałam z wczoraj ,dokument nie podpisany przez Elę zawiera dużo blędów , przed wszystkim data 4 luty , jako dzień zatrzymania , adres Kąkolową 83 , to adres Usarka , wzrost 173 czy 4 to nie prawidłowy także ..... no i pobicie policjanta zerwanie plakietki służbowej itp .... bzdury ...
 • "Umieszczenie Macieja Jaroszewskiego w szpitalu psychiatrycznym"
  https://www.facebook.com/amida44/posts/973974576147006

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY