Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1250 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"Działania pozorne Ministerstwa Sprawiedliwości" - część 2.

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Koronnym argumentem chroniących komornika i Eurobank autorstwa wizytatorów warszawskich sądów, było stwierdzenie, że pieniądze po trafieniu na konto tracą tożsamość. Zasugerowałem, aby sprawdzić tożsamość autorów tego stwierdzenia.

 Ministerstwo Sprawiedliwości/

Prokuratura Generalna


"Lichwiarska ofensywa Ministerstwa Sprawiedliwości" to mydlenie oczu obywatelom. Nic takiego nie miało, nie ma i nie będzie miało miejsca autorstwa tego i dotychczasowych nierządów począwszy od 1989 r. 

Przykład zajęcia przez Eurobank na wniosek komornika sądowego Jacka Bogiela przy Sądzie Rejonowym dla Warszawy - Woli w Warszawie  potwierdza moją tezę. Eurobank wiosną 2016 r. zajął pieniądze, które z mocy prawa były wolne od zajęcia z racji wielkości kwoty (wtedy była to kwota poniżej 13.500 zł), a poza tym pieniądze te były świadczeniem z MOPS w Będzinie i przekazał je komornikowi.

Od trzech lat instytucje podległe Ministerstwu Sprawiedliwości/Prokuraturze Generalnej udają, że coś robią, łamiąc ustanowione prawo (skarga na czynności komornika, doniesienie o popełnieniu przestępstwa kradzieży pieniędzy z rachunku bankowego itp. czynności nie zostały rozpatrzone zgodnie z prawem). Może postępowanie przeciwko Eurobankowi sygn. akt 1 Ds 950.2018, które powinno zostać właściwie przeprowadzone przez Prokuraturę Rejonową dla Wrocławia - Starego Miasta we Wrocławiu, zgodnie z kierunkiem wskazanym w moim zażaleniu, zasugerowane w postanowieniu Sądu Rejonowego Wrocław - Śródmieście z 5 listopada 2018 r. w sprawie sygn. akt V Kp 1155/18, będzie zgodnym z prawem działaniem?      

W miniony czwartek odebrałem pismo z Eurobanku, w którym ta bezczelna i lichwiarska instytucja nie ustosunkowuje się do wcześniejszego złamania prawa, uważa że jej działania były poprawne, sugeruje abym w razie dalszych wątpliwości złożył kolejną reklamację, "zmiatając pod dywan" wcześniejsze interwencje w tej kompromitującej sprawie i uważa, że jestem jeszcze temu publicznemu złodziejowi coś winien. Chamstwo i bezczelność!


Z poważaniem. Andrzej Dziąba.

 
 

KOMENTARZE

 • "Korespondencja z Prokuraturą Wrocław - Stare Miasto"
  Zastępca
  Prokuratora Rejonowego
  Dla Wrocławia - Stare Miasto
  Małgorzata Abraniczuk
  (nazwisko nieczytelne)

  W odpowiedzi na Pani pismo skierowane do mnie 4 kwietnia 2019 r. za pośrednictwem poczty elektronicznej informuję, że w mojej korespondencji z 25 lutego 2019 r. przekazałem dla podległej Pani jednostki konkretny postulat, aby w sprawie PR 1 Ds. 950.2018 nadać bieg zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożonego przeze mnie zgodnie z kierunkiem wskazanym w zażaleniu z 30 lipca 2018 r. (załącznik). Tak postanowił Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Śródmieścia w postępowaniu sygn. akt V Kp 1155/18 z 5 listopada 2018 r. Skoro więc Pani pisze w cytowanym piśmie z 4 kwietnia 2019 r., że moje pismo z 25 lutego 2019 r. nie zawiera wniosków procesowych, które dotyczyłyby prawomocnie zakończonego postępowania 1 Ds. 950.2018, to albo się nie orientuje w tym, co się dzieje w podległej jednostce, albo mija z prawdą. Obydwa zachowania wyczerpują znamiona określone w art. 231 kk. Czy mam zrobić z tego użytek?

  Proszę bez zbędnej zwłoki nadać bieg zawiadomieniu o podejrzeniu popełnienia przestępstwa złożonego przeze mnie zgodnie z kierunkiem wskazanym w zażaleniu, a więc przeciwko Eurobankowi, tak jak postanowił Sąd..


  Z poważaniem. Andrzej Dziąba.


  Do wiadomości:

  1. Prokuratura Okręgowa we Wrocławiu;
  2. Prokuratura Regionalna we Wrocławiu;
  3. Prokuratura Krajowa.

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY