Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1250 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

"500 +, emerytura +, krowa +, świnia +, gówno +"

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Te pseudoinicjatywy mają dwa wspólne mianowniki: + oraz Jarosława Kaczyńskiego. Czy ideowy spadkobierca Jakuba Bermana i Hilarego Minca oraz krewniak braci Świątkowskich Jarosław Kaczyński mógłby coś więcej wymyślić?

 Chciałem coś dodać do tego, co napisałem, ale uznałem, że byłoby to niepotrzebne. W tytule i we wstępie zawarłem wszystko, co według mnie powinno wystarczyć, aby realnie ocenić bieżącą sytuację. 

KOMENTARZE

 • NOWA POLSKA SIĘ PYTA: "Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?"
  Odpowiadam końcówką dyskusji na https://wiernipolsce.wordpress.com/2019/04/05/szczegoly-wyborow-na-ukrainie-zydzi-biora-wszystko/#comment-155694

  Nad wejściem do AKADEMII PLATOŃSKIEJ widniał taki napis

  >> IGNORANTOM MATEMATYKI WSTĘP WZBRONIONY
 • Kaczysław
  Chyba najbardziej kocha przedwojenną sanację. Duch Piłsudskiego zżera mu mózgownicę. Są jednak różnice między Kaczysławem a Marszałkiem, mianowicie Marszałek wysadzał pociągi i miał różne kobiety, Kaczysław miał brata i ma koty, a wysadza swoich przydupasów, jak mu fikają.
 • @Berkeley72 22:47:39
  A kiedy ignoranci posiadają władzę, skutki są opłakane.
 • @Analityk 11:13:28
  Zero konkretów .. czysta nienawiść.
  A polityka to szachy, matematyka prospołeczna, pro gospodarcza, to walka o poprawę poziomu życie narodu...
  a nie emocje, przezwiska, obelgi fochy, zaparcia ..i inne g..wno.
  Nienawiść zabija, niszczy jest destrukcyjna...
  trzeba mieć program pozytywny, budujący...tworzący lepszą jakość życia..

  i tylko wtedy można rozważać która koncepcja jest lepsze bardziej efektywna..

  a tak nie ma o czym gadać plucie i obelgo to żaden program to żadna alternatywa.

  I nie żebym popierał PIS ... po prosty wrogowie PIS nie maja żadnego pomysłu na lepszą Polskę... natomiast mają wiele pomysłów na własne lepsze życie ..jak dostaną się do koryta władzy... a to dużo za mało by takich błaznów popierać.
 • @Oscar – aby radość i uśmiech wrócił do Polski wystarczy zmienić zły system.
  .
  Łatwo nie będzie.

  Wszyscy się cieszą z nowej binarnej techniki, a płaczą z powodu dziwnych decyzji władzy dyktatorskiej większości z nieparzystym podziałem, bez możliwości równowagi.

  Życie binarne jest równe na lewej i prawej półkuli Ziemi. Podział władzy i równowaga w systemie muszą być zgodne z naturą. Jak jest inaczej to się cieszą złodzieje systemu równowagi.
 • @Oscar 08:19:05
  A po co konkrety skoro z ogólników wiadomo, że mamy do czynienia z oszustami. Z szulerami się nie gra nawet w szachy. To nie przejaw nienawiści tylko wyrachowania. Źle Pan to ocenił. Mam program pozytywny i nie koncentruję się na krytyce politycznych hochsztaplerów, a wśród nich z PiS. Ten wpis na NEon24.pl był zwykłym zabiegiem socjotechnicznym. potrzebna jest Nowa Polska.
 • @Oscar 08:19:05
  Jako komentarz zamieszczam również treść wystąpienia ojca Augustyna Pelanowskiego: https://www.youtube.com/watch?v=A3KVVa1_b90
 • "Niedaleko spada jabłko od jabłoni"
  https://www.facebook.com/photo.php?fbid=1410692752335978&set=a.102240619847871&type=3&theater&ifg=1

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY