Gorące tematy: COVID-NEWS Antypartia Ruch Oporu 2020 Dyżury administratorów RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
124 posty 1250 komentarzy

"Nowa Polska"

Analityk - System III RP usiłował mnie zniszczyć zawodowo, publicznie, a na końcu prywatnie. Oparty na kłamstwie, nienawiści oraz promujący zło, wymaga gruntownej przebudowy. Jak tego dokonać?

Przestępcza Prokuratura Generalna!

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Prokuratura Generalna zablokowała mi dostęp do swoich skrzynek elektronicznych rzecznik@ms.gov.pl, pk.skargi@ms.gov.pl z adresu rs.nowapolska@gmail.com

Za pośrednictwem skrzynek elektronicznych Prokuratury Generalnej składałem różne wnioski merytoryczne i formalne w związku z wytoczonymi mi w okresie tzw. transformacji ustrojowej 17 procesami karnymi, moimi doniesieniami w związku z popełnianymi na moją szkodę przestępstwami oraz w interesie innych osób. Ponieważ prokuratorzy Prokuratury Generalnej tylko jałowo mi odpisywali, odmawiając podjęcia działań mieszczących się w ich kompetencjach,  występowałem z wnioskami o wszczęcie postępowań dycyplinarnych wobec nich i tych, których oni próbowali chronić. Ich postępowania to równiez przestępstwa najczęściej z kategorii nie dopełniania obowiązków lub przekroczenia uprawnień. Po ostanich wnioskach o wszczęcie postępowań dyscyplinarnych zablokowano mi dostęp do skrzynek elektronicznych. 

Proszę blogerów i komentatorów o zareagowanie i przesyłanie na w/w adresy Prokuratury Generalnej sprzeciwów wobec takiego traktowania obywateli. Proszę również Nowy Ekran, aby za jego pośredncitwem złożyć doniesienie o popełnieniu przez prokuratorów Prokuratury Generalnej z Andrzejem Seremetem włącznie zbiorowego przestępstwa.    

KOMENTARZE

 • @Marek Lipski 11:40:45
  O czym Pan mówi? Mógłbym przesłać dziesiątki maili n.t. temat. Proszę zajrzeć na www.forum-z.cba.pl
 • @Marek Lipski 11:40:45
  https://mail.google.com/mail/u/0/?hl=pl&shva=1#inbox/13e02bcd03419df8
 • @Analityk
  A jaki problem wysłać spod innego adresu mailowego?
 • @Pluszak 12:04:48
  Żaden, ale chodzi o zasadę. Możliwe, że mają przeładowane skrzynki, ale to jedynie tłumaczy, ale nie rozgrzesza od zbrodniczego procederu, jakiemu służy PG.
 • @Marek Lipski 12:10:08
  Tych informacji o patologiach w szeroko pojętym systemie prawnym jest tak dużo, że raczej trudno się pomylić. Trzeba to wyczyścić do fundamentu.
 • @Analityk 12:59:51
  Gdyby skrzynki były przeładowane wtedy nie dochodziły by żadne maile. Proponuję abyś założył inny adres mailowy (może nawet w innej domenie, nie gmail), i spod innego adresu wysłał maila, wtedy się przekonasz czy maile dochodzą czy mail PG zwraca info o pełnej skrzynce mailowej.
 • @Pluszak 13:21:03
  Sprawdzę, ale kwestie techniczne nie są najważniejsze. chodzi o kwestie fundamentalne - ustrój państwa.

  Kolejny przykład:https://mail.google.com/mail/u/0/?hl=pl&shva=1#inbox/13dfaa8363e426ea
 • @Pluszak 13:21:03
  http://poczta.wp.pl/d691/indexgwt.html?flg=1#md,uid=3891

  Wysłałem z WP. Też wróciły. Prawdopodobnie zablokowano IP? Skonsultuję to z informatykiem. Wyślę tez z innego komputera.
 • @Marek Lipski 18:33:55
  Adwokaci to w większości zakładnicy zdeprawowanego systemu prawnego.
 • @Marek Lipski 18:45:01
  Nie gniewam się. Też jestem pragmatykiem, mam szacunek dla prawa, ale kiedy prawo jest w konflikcie ze sprawiedliwością, pragmatyzm powinien ustąpić instynktowi samozachowawczemu. W ostatnim piśmie do Ministra Sprawiedliwości zarysowałem ten problem (załącznik).

  Ruch Społeczny
  „NOWA POLSKA”
  42 – 200 Częstochowa ul. Pużaka 15/34 tel./fax 343622647, 514699182
  E-mail: rs.nowapolska@gmail.com
  ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

  Częstochowa, 26 lutego 2013 r.


  Minister Sprawiedliwości
  Pan Jarosław Gowin

  „Kiedy prawo jest w konflikcie ze sprawiedliwością, wypowiedzenie posłuszeństwa prawu staje się obywatelskim obowiązkiem”. Tym cytatem autorstwa Mahatmy Gandhiego rozpocząłem list napisany 31 października 2011 r. do byłego Ministra Sprawiedliwości Krzysztofa Kwiatkowskiego. Napisany w oparciu o informacje dostępne w internecie, opublikowałem na różnych forach społecznych i przesłałem na dostępne adresy drogą elektroniczną. Niedługo potem zastąpił Pan Krzysztofa Kwiatkowskiego na stanowisku Ministra Sprawiedliwości.
  29 listopada 2011 r. skierowałem list do Pana. W części był on nawiązaniem do korespondencji z Pana poprzednikiem Krzysztofem Kwiatkowskim, polemiką z Głównym Specjalistą w Biurze Ministra mgr Zofią Woźniak – Wasilewską, która proceder polegający na łamaniu norm konstytucyjnych, kodeksowych i społecznych nie tylko w moim przypadku, usiłowała określić precedensem oraz odniesieniem dzisiejszej sytuacji w Polsce z panoszącym się bezprawiem i niesprawiedliwością, niszczeniem jednostek, rodzin i większych społeczności z całym Narodem włącznie, do Prawa Naturalnego i Prawdy Objawionej.
  Prawo i sprawiedliwość w Polsce znajdują się w dramatycznym konflikcie i bynajmniej nie chodzi tutaj o partię polityczną. System zafundowany Polakom przez „architektów” z Magdalenki nadaje się na śmietnik ... historii. Zacznijmy ten proces oczyszczania realizować razem Panie Ministrze, usuwając ze stanowiska Prezesa Sądu Apelacyjnego w Katowicach SSA Romana Sugiera. Wysłałem do Pana już taki wniosek drogą elektroniczną po aroganckiej jego odpowiedzi z 24 stycznia 2013 r. na moje zastrzeżenia złożone ustnie podczas spotkania w Katowicach 17 stycznia 2013 r. SSA Romana Sugiera trzeba niezwłocznie odwołać ze stanowiska Prezesa Sądu Apelacyjnego w Katowicach, gdyż piastowanie przez niego nadal tej funkcji jest sankcjonowaniem bezprawia, kłóci się z zasadami współżycia społecznego i grozi wybuchem niepokojów społecznych. Dał temu wyraz 25 stycznia 2013 r. Jan Jączek podczas posiedzenia Sądu Okręgowego w Katowicach w sprawie z jego powództwa przeciwko Getin Bankowi.
  Proszę o podjęcie bez zbędnej zwłoki koniecznych działań w ramach przysługujących Panu uprawnień.  Z poważaniem
 • @teresa kawiak 08:28:34
  Zgadzam się z Panią. To kolejny figurant w Ministerstwie Sprawiedliwości po Krzysztofie Kwiatkowskim. Następny mój wpis na NE będzie nosił tytuł; "Przestępcze Ministerstwo Sprawiedliwości". Pozdrawiam. Andrzej Dziąba.
 • "Przestępcza Prokuratura Generalna" - przykłady
  https://mail.google.com/mail/u/0/?hl=pl&shva=1#sent/13de53210dc5e2f0
 • "Przestępcza Prokuratura Generalna" - przykłady c.d.
  https://mail.google.com/mail/u/0/?hl=pl&shva=1#inbox/13dfaa8363e426ea
 • @Analityk 18:34:30
  Zgadzam się z Pana stanowiskiem, to jest kwestia pryncypialna. PG jest urzedem państwowym i służy spoleczeństwu. Blokowanie pana emaili czy nie przyjmowanie ich jest oburzające.

  Pewnie, że można założyć nowy email, czy wysłać z innego komputera jak radzą komentatorzy. Ale czy obywatel powinien uciekać się do takich krętactw i sztuczek, żeby komunikować się z urzędem panstwowym, którego działania mają służyć własnie jemu? Za to im płacimy! To czysta paranoja!

  Nie daje się wyplenić sowieckich nawyków nie tylko u rządzicieli!
 • @faxe 20:35:06
  Bolszewizm jest głęboko zakorzeniony w społecznej mentalności. Gdyby dotyczył tylko urzędników, nie mieliby racji bytu, ale problem jest znacznie szerszy i poważniejszy, gdyż dotyka społecznych mas.
  Nawet jeśli Prokuratura Generalna nie zablokowała moich adresów internetowych/komputera, to nie miała już żadnych argumentów merytorycznych, reagując na zasadzie "nie bo nie", na co ja odpowiadałem, wnioskując o wszczęcie postępowań dyscyplinarnych wobec kolejnych funkcjonariuszy publicznych. Ja sam jeden używałem komputera, internetu, a oni musieli angażować wiele osób na różnych szczeblach swojej organizacji. Działając bez użycia siły wobec nich, ale w sposób zorganizowany, można by nie tylko tę instytucję sparaliżować.
 • Niewydolność Prokuratury Generalnej!
  Maile wysłane z drugiego komputera też wróciły. Powodem jest chyba niewydolność techniczna Prokuratury Generalnej? Nie potrzeba hakerów, żeby sparaliżować funkcjonowanie takich instytucji. Następuje ich powolny rozkład. Trzeba się przygotowywać do pokojowego przejmowania władzy. Niekompetentni, aroganccy i skorumpowani funkcjonariusze publiczni oddadzą ja sami. W ich pojęciu sprawowanie władzy nie będzie się już opłacać.
 • @Analityk 11:51:26
  Czy to dotyczy CBA czy PROKURATURY ?

  Tak czy inaczej obie sa skorumpowane.
  Zajmują sie jedynie sprawami, do których NIE MA WYTYCZNYCH "z góry" że umieszczono Pana NA LIŚCIE tzw. "TRĘDOWATYCH" których należy eliminować .
  Pana ROSZCZENIA PRZESZKADZAJĄ jakiemuś "Wysoko Postawionemu" więc wyda Rozkaz i NIGDZIE NIC PAN NIE ZAŁATWI.

  Wierze , że Pan NIC NIE MOŻE ZAŁATWIĆ.
  Jeśli Wpisano Pana na tą LISTĘ TRENDOWATYCH w celu NĘKANIA to bedą NĘKALI do niewytrzymałości.
  Jest to inny rodzaj broni palnej.
  Troche dłużej trwa ale rezultat jest ten sam.
  Zabić, Wykończyć Niewygodna Osobę, bo komuś z urzędu tak się podoba....
  Oprawca zawsze pozostanie niewidzialny i bezkarny.
  To się nazywa NOWA FORMA LUDOBÓJSTWA w Polsce.
  Polski urzędnik ma przeciez metody wypracowane od lat i Wie jak wykańczać.....
  Przecież mu wszystko wolno, broni go "imunitet zawodowy bezprawia"
 • @Analityk 21:57:21
  Postuluje to od lat, odzewu brak i chętnych brak. Lata temu poswieciłam tydzień roboty na zebranie wszystkich emali posłow senatorów i instytucji państwowych, ogłosilam na portalach i prosiłam o wysyłanie email w reakcji na - durne i niebezpieczne prace legislacyjne, w obronir konkretnych pokrzywdzonych czy protest w sprawie działań sądów i prokuratur. Skończyło się na paru komentarzach z których nic nie wynika. Nawet podanie tekstu i prosba o wysłanie skończyła się tak samo. ludzie nie rozumieją, ze trzeba dziłać. Nie mamy społeczęństwa obywatelskiego i jednostki tylko rozumieją, że bezprawie na kimkolwiek jest bezprawiem na wszystkich.

  Mamy tyle wolności i praw ile sobie wywalczymy, i tyle zamordyzmu na ile pozwolimy®
  Pozdrawiam
 • @faxe 18:43:56
  Wysyłanie do nich niewiele przynosi pożytku. Mam ich adresy, nie raz coś wysyłam, ale odpowiedzi czy reakcji żadnej. Pozdrawiam.
 • @Analityk 19:18:41
  Albo jeśli jest odpowiedź to NIE NA TEMAT.

  Przedłużanie procedury , to jest technika.
  Chodzi o to kto sie szybciej znudzi.

  JESTEŚMY BARDZO BOGATYM KRAJEM skoro jest nas stać na TAKIE MARNOTRAWSTWO, Czasu, Pieniądza i Siły Roboczej.

  Znów wpadniemy.
  Głupiego Polaka, bo tak o nas niestety mówia na świecie, za głupotę należe skuć.
  Tak NASZE WŁADZE SWOJĄ BIERNOŚCIĄ PROWADZĄ do NASZEJ PONOWNEJ ZGUBY.

  Kiedy w końcu znajdziemy PRZYWÓDZCĘ GODNEGO, który będzie w stanie poprowadzić polaków.

  Obecnie jesteśmy jak zwykle pod rządami ale napewno NIE JESTEŚMY WOLNYM NARODEM.
  Teraz Naszym OPRAWCĄ jest NASZ RODAK-URZĘDNIK !!!!!!
 • @Rudolf 22:28:59
  Godny Przywódca musi mieć odpowiednie zaplecze. To Naród musi kogoś takiego wyłonić. Tak się zapewne niedługo stanie. Sytuacja ku temu sprzyja.
 • @Analityk 08:15:47
  Ale mnie nie chodzi o pisanie i oczekiwanie odpowiedzi a nękanie tysiącami maili od obywateli, zakłopsowanie ich kont internetowych tymi masowymi skargami a nie pisanie iczekanie na odpowiedzi. Tych nie dostaniemy i znam to z autopsji!
 • @faxe 04:16:56
  Mnie też o to chodziło. Ich odpowiedzi to zbywanie petentów.
 • "Sprostowanie"
  Jeśli chodzi o niemożność przesłania informacji na skrzynki Prokuratury Generalnej już wiem, że wynikała ze względów technicznych. Teraz zamiast np. skargi.pk@ms.gov.pl obowiązuje adres skargi@pg.gov.pl Z tego powodu muszę niestety przeprosić PG. Zarzuty merytoryczne niestety podtrzymuję.
 • @Rudolf 22:28:59
  Jeden PRZYWÓDCA chodźby super uczciwy i super obiektywny wiele nie zmieni. W Polsce potrzeba WIELKICH ZMIAN, nie wiem czy nie większych niż po obaleniu komunizmu.
  Dzisiaj mamy "demokrację". Gdzie urzędnik (sędzia lub/i prokurator) może z uśmiechem na ustach posłać mnie do pierdla- powody??? Znajdą się!!! Dowody??? Znajdą się!!! Kto się przeciwstawi??? Wielu!!! I co z tego, skoro wyrok prawomocny- Minister Sprawiedliwości szanuje "niezawisłość sędziowską"- i na dobrą sprawę jak w tym powiedzeniu: psy szczekają a karawana jedzie dalej...
  W Polsce tylko wielkie i trudne zmiany mogą przynieść efekt. Jak je wprowadzić??? Chyba tylko tak jak obalano komunę...

OSTATNIE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031 

ULUBIENI AUTORZY